​Ylli i Realit dëshira e parë e Mourinhos

Sport24.05.2016 17:51

Karim Benzema është synimi i parë i Manchester Unitedit për këtë verë.

 

Trajneri i ardhshëm i Manchester Unitedit, Jose Mourinho dëshiron të përforcojë sulmin për edicionin e ardhshëm.


The Independent shkruan se, sulmuesi i Real Madridit, Karim benzema është dëshira e parë e trajnerit portugez.


Transferimi i tij do të jetë shumë i vështirë, pasi vet lojtari është diklaruar se është i lumtur në Madrid dhe se dëshiron të pensionohet te kjo skuadër. 

Republika Plus