Hamilton në krahët e Irina Shayk

Showbiz20.05.2016 15:42

Lewis Hamilton nuk heq dorë nga jeta mondane dhe argëtimet në festa të ndryshme, pavarësisht momentit jo shumë tyë mirë që po përjeton në Formula 1.


Piloti britanik u pa në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë, një ngjarje në të cilën ai ka qenë i pranishëm disa herë.


Hamilton ishte në premierën e filmit “The Unknown Girl” dhe gjatë kalimit në tapetin e kuq, ai u fotografua së bashku me modelen ruse Irina Shayik, tashmë partnerja e aktorit të njohur hollivudian, Bradley Cooper, si dhe aktoren Liya Kebede. 

Republika Plus