Era bashkë me David Guettan

Showbiz30.05.2016 11:26

Atraksioni i madh botëror i muzikës, Era Istrefi, është mysafire speciale në ‘Skopje Calling’. Kështu e nis njoftimin Produksioni Avalon për këngëtaren shqiptare me famë botërore.


“Të nderuar. Sensacioni më i fundit i madh botëror, Era Istrefi, e cila në disa muajt e fundit e ka përjetuar popullaritetin botëror me megahitin ‘BonBon’ (që ka arritur afro 55 milionë shikime në YouTube), e që rezultoi me nënshkrimin me labelin më të madh botëror, Ultra Music, do të jetë mysafire speciale në edicionin e parë të Skopje Calling, ku do të performojnë hitbërësi i shumarritur David Guetta dhe super-DJ gjerman, Robin Schulz”.“E megapopullarizuara Era Istrefi për herë të parë do të performojë para publikut të Maqedonisë. Performanca e saj është përcaktuar para asaj të Robin Schulz”.


“Përjetimi më i madh koncertal i këtij sezoni në Shkup do të mbahet saktësisht pas një jave, më 5 qershor, në Arenën kombëtare, ‘Filip II”, shkruan në njoftimin e Avalon. 

Republika Plus