Bebe Rexha me një bashkëpunim tjetër të fuqishëm

Showbiz20.05.2016 15:37

Bebe Rexha me një bashkëpunim tjetër të fuqishëm

Bebe Rexha po vazhdon të krijoj karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.


Pasi bashkëpunoi me Justin Timberlake, Rihanna dhe Nicki Minaj, duket se në horizont është edhe një bashkëpunim i ri.


Bëhet fjalë për këngëtarin dhe producentit amerikan, Timbaland, i cili njihet për hitin botëror “Apologize”.Kështu së paku na bën të ditur vet këngëtarja shqiptare përmes një mesazhi në Instagram.


“Kur një ndër ikonat e muzikës përkujdeset për muzikën tënde”, ka shkruar Bebe në Intagram teksa shihet përkrah Timbaland. 

Republika Plus